Ubezpieczenia rowerowe

Kradzieże roweru, kradzieże bagażu, wypadki rowerzystów się zdarzają. Nie ma co kusić losu i sobie wmawiać, że Ciebie to nie dotyczy. Dzisiaj i jutro może nie, ale kiedyś może się coś zdarzyć. 
Lepiej dmuchać na zimne, dlatego proponujemy Wam ubezpieczenia rowerowe, w ramach najbardziej chyba rozpoznawalnego w Polsce ubezpieczyciela: PZU.

Na dedykowanej stronie PZU możesz sprawdzić wysokość kosztu składki ubezpieczenia wg. kalkulatora PZU Bezpiecznie Rowerem.

Natomiast, gdy klikniesz w poniższy przycisk "Ubezpieczenie", otworzy się nowa karta z kalkulacją, na której możesz złożyć wniosek o ubezpieczenie. W miejscu "Kod ubezpieczenia" wpisz kod jaki dostałeś/dostałaś od nas razem z fakturą lub paragonem podczas zakupu roweru. Kod możesz otrzymać od nas w formie ulotki drukowanej lub jako plik pdf.

PZU przedstawia siebie tak:
PZU BEZPIECZNIE ROWEREM to wszechstronny i przyjazny finansowo Program ubezpieczeniowy PZU SA dla rowerzystów i ich rowerów.
Wykorzystaj okazję na zawarcie pierwszej polisy w ciągu 13 miesięcy od daty zakupu nowego roweru, ciesz się równie atrakcyjnymi warunkami ochrony także w przyszłości.

Indywidualnie dopasuj parametry ochrony do swoich potrzeb, wygodnie ubezpiecz się on-line.

Poniżej ulotka PZU Bezpiecznie Rowerem:  

Newsy na Facebooku
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl